Kilka słów o naszej hurtowni

Jako marka, choć wydaje się to niemożliwe, łączymy wysoką jakość z możliwie najniższymi cenami. Uzyskujemy to dzięki wieloletniej działalności w branży, posiadając własne, kompleksowe rozwiązania i zaplecze. Takie podejście zapewniło naszej marce grono zadowolonych Klientów i liczne nagrody oraz wyróżnienia. W tym również dla przedsiębiorstwa, jako pracodawcy. Wysokie standardy, to nasza codzienność.

Bogata oferta hurtowni w SKLepie on-line
i punktach stacjonarnych

Znicze, wkłady i dodatki na nagrobki

Jeśli stawiasz na jakość i szeroki wybór, to wszystko znajdziesz w naszej hurtowni. Znicze, wkłady oraz dodatki na nagrobki. Zakupów możesz dokonać w naszym sklepie internetowym lub w punktach stacjonarnych w siedzibie naszej hurtowni w Borowie oraz w oddziale na giełdzie kwiatowej we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu hurtowych ilości naszych produktów.

 Sprzedaż hurtowa i detaliczna
zniczy, dodatków i wkładów do zniczy

Jeśli poszukujesz hurtowych ilości zniczy, wkładów lub dodatków na nagrobki prowadząc własną działalność, odezwij się do nas. Przed złożeniem zamówienia zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Doceniamy naszych partnerów biznesowych, którzy zawsze mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Doceniamy każdego Klienta, nie tylko biznesowego. Jeżeli jesteś osobą prywatną i szukasz wysokiej jakości znicz, dodatków lub wkładów, możesz zamówić je w naszym sklepie internetowym lub w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Wyróżnienia i nagrody

Jakość hurtowni doceniona
nie tylko przez Klientów

Naszą hurtownię doceniają nie tylko prwatni konsumenci, ale również partnerzy biznesowi. Dziękujemy Wam za liczne nagrody i wyróżnienia!

Szukasz pracy?

Dołącz do pracowników hurtowni zniczy i dodatków

Osoby zainteresowane stałą pracą zachęcamy do składania swoich CV i listów motywacyjnych. Nasza firma bezustannie się rozwija więc nowe twarze na pokładzie są zawsze mile widziane gdy zaczyna brakować rąk do pracy.

Max-Pol Wrocław

Twój partner, Twoja hurtownia

Zachęcamy nie tylko do jednorazowych zakupów naszych produktów dostępnych w punktach stacjonarnych czy sklepie internetowym.

Jako producent znicz i wkładów stawiamy na długofalowe relacje biznesowe. Odezwij się do nas i zostań naszym partnerem, by wspólnie budować kolejne sukcesy.