Kilka słów o naszej hurtowni

Jako marka, choć wydaje się to niemożliwe, łączymy wysoką jakość z możliwie najniższymi cenami. Uzyskujemy to dzięki wieloletniej działalności w branży, posiadając własne, kompleksowe rozwiązania i zaplecze. Takie podejście zapewniło naszej marce grono zadowolonych Klientów i liczne nagrody oraz wyróżnienia. W tym również dla przedsiębiorstwa, jako pracodawcy. Wysokie standardy, to nasza codzienność.

Bogata oferta hurtowni w SKLepie on-line
i punktach stacjonarnych

Znicze, wkłady i dodatki na nagrobki

Jeśli stawiasz na jakość i szeroki wybór, to wszystko znajdziesz w naszej hurtowni. Znicze, wkłady oraz dodatki na nagrobki. Zakupów możesz dokonać w naszym sklepie internetowym lub w punktach stacjonarnych w siedzibie naszej hurtowni w Borowie oraz w oddziale na giełdzie kwiatowej we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zakupu hurtowych ilości naszych produktów.

 Sprzedaż hurtowa i detaliczna
zniczy, dodatków i wkładów do znicz

Jeśli poszukujesz hurtowych ilości zniczy, wkładów lub dodatków na nagrobki prowadząc własną działalność, odezwij się do nas. Przed złożeniem zamówienia zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach. Doceniamy naszych partnerów biznesowych, którzy zawsze mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Doceniamy każdego Klienta, nie tylko biznesowego. Jeżeli jesteś osobą prywatną i szukasz wysokiej jakości znicz, dodatków lub wkładów, możesz zamówić je w naszym sklepie internetowym lub w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Wyróżnienia i nagrody

Jakość hurtowni doceniona
nie tylko przez Klientów

Nasza firma może pochwalić się wyróżnieniami i nagrodami przyznanymi przez niezależne podmioty na rozmaitych płaszczyznach. Wśród nagród pojawiły się wyróżnienia od Państwowej Inspekcji Pracy, nagrody konsumenta, inwestora społecznego czy tytuł przedsiębiorstwa fair play. Uzyskane wyróżnienia sa dla nas odzwierciedleniem wysiłku i zaangażowania w to, co robimy. Dla naszych Klientów, partnerów czy pracowników. Dziękujemy!

Szukasz pracy?

Dołącz do lidera rynku w branży producentów znicz oraz wkładów

Rozwijamy się już od trzech dekad! I co ważne, do dziś w tym samym zespole, który stale się rozwija. Nasza firma buduje kolejne sukcesy nie tylko dzięki własnej strategii czy wysokiej jakości produktom.

Nasz sukces tkwi w naszym zespole i ludziach tworzących naszą firmę. Każdy pracownik jest na wagę złota, stanowiąc kamień milowy naszych działań. Jeżeli szukasz atrakcyjnej i stabilnej pracy w firmie, która szanuje i docenia swoich pracowników, zgłoś się do nas.

Max-Pol Wrocław

Twój partner, Twoja hurtownia

Zachęcamy nie tylko do jednorazowych zakupów naszych produktów dostępnych w punktach stacjonarnych czy sklepie internetowym.

Jako producent znicz i wkładów stawiamy na długofalowe relacje biznesowe. Odezwij się do nas i zostań naszym partnerem, by wspólnie budować kolejne sukcesy.